Įmonės vizija - būti viena pirmaujančių nepriklausomo elektros energijos tiekimo įmonių.
PASLAUGOS

UAB „Elener“ vykdo nepriklausomo elektros energijos tiekėjo ir elektros energijos balansavimo paslaugas ir turi visus tam reikalingus leidimus. Taip pat įmonė yra ir „Nord Pool Spot” biržos dalyvė.

Dažniausiai UAB "Elener“ tarifai yra mažesni nei garantinio tiekėjo, nes nepriklausomo elektros energijos tiekimo kaina yra nereguliuojama Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK). 

 

Mes siūlome fiksuotos kainos ilgesniam laikotarpiui (dažniausiai vieneriems metams) tarifus. Šie tarifai apsaugos jus nuo galimų elektros energijos kainos svyravimų ateityje. Tai padės lengviau numatyti patiriamas išlaidas ir planuotis biudžetą.

 

 

 

 

Šiuo planu patariame naudotis tiems, kurie naudoja elektros energiją visą parą ir tiems, kurie naktimis jos naudoja daugiau nei dieną. Planas yra diferencijuojamas pagal dvi laiko zonas.

 

 

 

Šį planą siūlome rinktis įmonėms, dirbančioms ne vien įprastu piko metu, bet dirbančioms ilgesnę darbo dieną ir savaitgaliais. Diferencijuotą pagal keturias laiko zonas plano tarifą tikslinga rinktis tiems vartotojams, kurių objektuose yra diferencijuotas pagal laiko intervalus skaitiklis. Šis planas leis planuotis ir paskirstyti darbo krūvį pagal apkrovas ir jų kainą.
 

 

 

 

Planas skirtas klientams, kurie nori kintamos kainos. Elektros energijos kaina priklausys nuo vidutinės elektros biržos kainos. Šio plano tarifą sudaro elektros biržos (Nord Pool Spot) vidutinė mėnesio kaina ir tiekimo paslaugų išlaidos. Tai planas, kuris leis nenutolti nuo elektros rinkoje susiformavusios kainos.

 

 

 

 

atgal

į viršų