Elener misija – sąžiningai teikti elektros energijos tiekimo paslaugas. Pateikti vartotojų lūkesčius atitinkančius pasiūlymus.
KAIP TAPTI MŪSŲ KLIENTU

Žingsniai, pasirinkus nepriklausoma elektros energijos tiekėją:

Prieš 30 dienų – vartotojui sudarius ar ketinant sudaryti sutartį su UAB „Elener“ ir likus 30 dienų iki tiekimo pradžios raštu reikia informuoti tą skirstymo arba perdavimo tinklų įmonę,  prie kurios tinklų yra prijungti vartotojo įrenginiai.

 

Prieš vieną dieną – vieną dieną prieš tiekėjo pasikeitimą  yra deklaruojami skaitiklio duomenys operatoriui AB „Lesto”. Taip pat sudaroma persiuntimo sutartis su AB „Lesto” bei elektros energijos tiekimo sutartis su UAB „Elener“.

 

Tiekimo mėnuo – mėnesio gale vartotojas deklaruoja vartojimo duomenis savo tinklų įmonei.

 

Po 5 dienų – perdavimo arba skirstymo tinklų įmonė teikia vartotojo suvartojimo duomenis UAB „Elener“.

 

Po 30 dienų – vartotojas gauna dvi sąskaitas už elektros energijos tiekimą (iš UAB „Elener“) ir už elektros energijos persiuntimą (iš skirstymo ar perdavimo tinklų įmonės).

 

Persiuntimo kaina yra vienoda visiems vartotojams, nesvarbu iš kur elektros energija bus perkama. Elektros energijos persiuntimo kaina priklauso tik nuo leistinos vartoti galios ir įtampos, prie kurios yra prijungti vartotojo įrenginiai. Kiekvienais metais persiuntimo kainą patvirtina ir skelbia VKEKK.

 

Jei norite tapti mūsų klientu - susisiekite su mumis el. paštu info@elener.lt

atgal

į viršų